Massaažid näole

MASSAAŽID NÄOLE

naomassaaz

MÜOSRUKTUURNE MASSAAŽ NÄOLE

Müostruktuurne massaaž töötab sügaval kudede tasemel: lihastes, kõõlustes, luudes ja liigestes. Selle tehnika eesmärk on saavutada maksimaalne lihaste lõõgastumine, spasmide vabastamine. Selle tehnika abil paraneb organismi ainevahetus ja aeglustub kudede vananemise protsess.

Massaaži tulemusena vähenevad lihaste valulikkuse sümptomid ja saavutatakse üldine heaolu, mis omakorda aeglustab vananemise protsessi. Tehnika sisaldab mahukat manipulatsioonide blokki.

Müostruktuurne massaaž taastab näo arhitektoonika, kõrvaldab näolihaste pinged, parandab vereringet ja seeläbi ka naha, aitab kliendil vanusest tingitud muutusi kõrvaldada. Massaaž aitab suurendada lihaskiudude elastsust, nende kontraktiilsust, aeglustada lihaste atroofiat, suurendada hapnikuvarustust lihasrakkudele. Peamine massaažitehnika eesmärk on suunatud saavutamaks maksimaalne lihaste lõõgastumine, spasmide vabastamine-, stagnatsiooni ja vananemisprotsesside pidurdamine ja tagasi pööramine kudedes- ja ainevahetuslike protsesside parandamisele organismis.

Enamikule näolihastele on oluline omadus – nad ei liiguta liigesid ega luid. Erandiks on väike rühm mälumislihaseid, mis tagavad lõualuu ja temporomandibulaarse liigese liikumise. Mälumislihased on luude külge kinnitatud nagu kõik keha lihased – mõlemad otsad, näolihased – ühest otsast luu moodustumisteni, teine nahale. Vanusega seotud muutused põhjustavad mõnede lihaskiudude gruppide lühenemist ja nahk kogeb vastupidiselt gravitatsiooniefekte ja kaotab järk-järgult elastsuse. Nende protsesside süvendab näo lihaste verevarustust ja hapnikuga varustamist.

Massaažil on korrigeeriv mõju mitte ainult näo lihastele, vaid ka õlgade- ja kaela piirkonnale ning peanahale. Protseduur algab ettevalmistava kohanemisfaasiga, mis valmistab ette naharetseptoreid, veresooni ja lihaseid. Põhietapi raames töötatakse lihastega, millised mõjutavad veresoonte kudede trofismi parandamist ja teostatakse lihaste lõõgastumise tehnikaid. Iga näolihas saab töödeldud. Suurt tähelepanu pööratakse kaelapiirkonnale ja õlavööle. Töödeldakse sügavuti küünarvarre, õlgade, trapetslihaste ja kaela piirkonna lihaseid ning õlavöötme liigesed avatakse. Lisaks on oluline taastada massaaži käigus kliendi psühho-emotsionaalne foon.

Protseduuri lõpptulemus on sügavuti mõjutamise kaudu näolihaste struktuuri maksimaalne tõstmine. Massaaži tulemusena suureneb naha toonus ja elastsus, korrigeeritakse topeltlõug ja näo kontuurid, kõrvaldatakse silmade alused tursed ja tumedad ringid, kortsud silenevad, paraneb kuperoosa ilming.

 

KOOLITUSE PROGRAMM:

* Lihaste ja naha anatoomia.

* Massaaži teoreetiline ja füsioloogiline põhjendus.

* Kudede kohanemine sügava mõjuga.

* Efektiivsed töömeetodid näo lihaste raami taastamiseks.

* Töömeetod, et taastada ülemise õlavöötme ja kaela piirkonna liigeste liikuvus.

* Praktiline töö.

 

Müostruktuurse näomassaaži kursuse läbinud spetsialist on võimeline lahendama palju ülesandeid, sealhulgas:

* Kliendi psühho-emotsionaalse tausta ühtlustamine;

* Näoovaali kuju taastamine;

* Vereringe ja lümfivoolu aktiveerimine, mis võimaldab parandada kudede ainevahetust, rikastada rakke ja kudesid hapniku, toitainetega ning eemaldada ka toksilised ained ja surnud rakud.

* Näolihaste karkassi lõdvestumine ja normaliseerumine.

* Topeltlõua lipolüütiline korrektsioon.

* Depressioonist ja stressist vabastamine.

* Närvisüsteemi normaalse toimimise taastamine.

 

Müostruktuurse näomassaaži kursustele on oodatud nii massöörid kui kosmeetikud (nii meditsiinilise taustaga kui ka ilma). Mis tahes taseme spetsialistid saavad kursusel süstematiseeritud ja ulatuslikud teadmised, mis kahtlemata toovad suurt kasu iga kursuslase individuaalsele massaažipraktikale.

 

BIOVASKULAARNE MASSAAŽ NÄOLE
Garcia koolkonna lümfimassaaž on unikaalne tehnoloogia, mis lahendab enamiku veresoonkonna puudulikkusega seotud probleemidest, ja eelkõige ka lümfisüsteemi ja venoosse osa äravoolusüsteemiga seonduvast. Arvestades paljusid kosmeetilistest probleemidest tulenevaid häireid klientidel, on see tehnika vaieldamatult üks populaarsemaid salongides. Vaadeldes erinevaid võimalusi alustatakse interstsiaalsest lülidevahest (lümfisõlmede esmane rehabilitatsioon), edasi kanalikulaarse tasemega (peamised drenaažikanalid) ja lõpetades ganglionaarse tasemega mõjutades lümfisõlmede tööd.
Lisaks käsitletakse astmaatiliste mehhanismide tungimist kosmeetikatoodete aktiivsete komponentide  abil epiteelkudedesse (biosmootiline tehnika), mis ennetab naha ülitundlikkust.
Üldjoontes on tehnoloogia hädavajalik veresoonkonna probleemide lahendamiseks, sealhulgas rehabilitatsioon kirurgilistele patsientidele ja sümptomaatiline ravi progresseeruvale haigusele. Hädavajalik tehnika kaasaegsete inimeste salongihooldustes.

 

NEURORETSEPTOORNE MASSAAŽ NÄOLE (anti-stress)
Neuroretspetoorse ehk anti-stress massaaži koolitusel õpetatakse mitmeosalist massaaži-metoodikat, mis keskendub stressist põhjustatud probleemide lahendamisele. See massaažitehnika aitab mõjutada psüühilist enesetunnet (põhjustatud sotsiaalsest stressist) ja leevendada stressi füüsiliselt ilmnenud sümptomeid.
Anti-stress tehnika tagab maksimaalse vaimse ja füüsilise pingemaanduse: lõdvenevad pinges lihased, kaovad stressi-peavalud, vabanevad pingeasendid, näoilme omandab rõõmsama ja pingevabama ilme.
Kursusel vaadeldakse kohanemis- ja mittekohanemise kaitsesüsteemide mõju organismi elundite, kudede ja molekulide tasandil. Massaaži tehnika hõlmab kompleksselt mitmeid tasandeid, mis vastutavad erinevate tasemete mõju eest kudedele. Massaaži toime avaldub mitmel tasandil: sügavaimatest pindmiste koekihtideni, kaasaarvatud neurosedatiivne toime. Massaaži esmane mõju toimub peamiste analüsaatorite abil kesknärvisüsteemis, mille tulemuseks on sedatsioon (erutuse vähenemine, närvide rahunemine). Alustades tööd makrotasandil (psühhoemotsionaalsel tasandil), liigume järk-järgult kudede tasandile (ühendanud mehhanismi veresoonkonna ja lihaste kohanemisel).
Seminari programm käsitleb etioloogia ja patogeneesi stressi reaktsioone organismis. Enamik aega kulub praktiliste oskustele töö eri etappidel – erinevatele tehnikatele, samuti füsioteraapia meetodite täiendavatele mõjudele. Protseduur näeb välja nii, et kosmeetik/massöör töötab samaaegselt kahes erinevas tsoonis, mis tähendab, et ühe käega töötab ta ühes kehapiirkonnas ja teise käega hoopis teises piirkonnas. Sellega saavutab professionaal kliendi erilise lõõgastatuse.

 

PINGULDAV MASSAAŽ NÄOLE 

Metoodika koosneb kolmest osast: töö miimiliste ja muude kortsudega, töö periorbitaalse tsooni probleemidega ja töö huulte tsoonil, -taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti.
Esmalt käsitletakse bioloogilist vananemist, varajast fotovananemist, samuti lokaalseid reljeefimuutusi ning muutusi naha elastsuses. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja seega parandades troofilisust, kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit. Tänu sellele, et laheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täiuslik lihaskarkass, kusjuures püsiv lifting-efekt on koheselt silmaga näha.
Oluline osa tööst on pühendatud miimilistele kortsudele, mille olemus on seotud lokaalse permanentse kompressiooniga epiteelrakkudele ja ebapiisava tsirkulatsiooniga sidekoes.
Seminari kava sisaldab teoreetilist kursust, kus vaadeldakse põhjalikult varajase vananemise põhjuseid ja tekkemehhanisme kudedes, lokaalsete muutuste morfoloogiat ja võimalusi vabaneda patoloogilisest seisundist. Käsitletakse soovitatavaid täiendavaid füsioteraapilisi ja kosmeetilisi meetodeid, mis parandavad vananemisega seotud muutusi.

 

MIKROVANANEMIST ENNETAV MASSAAŽ NÄOLE
Metoodika koosneb kolmest osast: töö miimiliste ja muude kortsudega, töö periorbitaalse tsooni probleemidega ja töö huulte tsoonil, taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti.
Esmalt käsitletakse bioloogilist vananemist, varajast fotovananemist, samuti lokaalseid reljeefimuutusi ning muutusi naha elastsuses. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja seega parandades troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu vähenemises), kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit. Tänu sellele, et laheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täiuslik lihaskarkass, kusjuures püsiv lifting-efekt on koheselt silmaga näha.
Oluline osa tööst on pühendatud miimilistele kortsudele, mille olemus on seotud lokaalse permanentse kompressiooniga epiteelrakkudele ja ebapiisava tsirkulatsiooniga sidekoes .
Seminari kava sisaldab teoreetilist kursust, kus vaadeldakse põhjalikult varajase vananemise põhjuseid ja tekkemehhanisme kudedes, lokaalsete muutuste morfoloogiat ja võimalusi vabaneda patoloogilisest seisundist. Käsitletakse soovitatavaid täiendavaid füsioteraapilisi ja kosmeetilisi meetodeid, mis parandavad vananemisega seotud muutusi.

Psühho-Bio-Struktuurne massaaž näole (SPA massaaž)
metoodika on kombinatsioon kolmest erinevast baastehnikast: lõõgastav/antistress, lümfidrenaaž, tugev lihasmassaaž. See integreeritud massaažitehnika aitab kaasa nii psüühiliste kui ka füsioloogiliste probleemide lahendamisele. Nimelt aitab Antsitressi tehnika ennetada tervise probleeme, mis on tingitud ümbritsevast keskkonnast, vabastades pingeid ja stressi. Lümfidrenaažiga normaliseeritakse mikroelementide tasakaalu, mis on oluline inimkeha kohanemisel kliima/aastaaja muutusega ülemineku aastaaegadel. Neid kahte tehnikat toetab struktuurne tehnika, millega töötatakse kudede kihid sügavalt läbi.
SPA-massaži kaudu toimub sügav lõõgastumine (antistressi mõju), mis vabastab lihaste spasmid ja seeläbi toimub (näo)naha kortsude ennetamine, liigse vedeliku väljutamine, kudede elastsuse taastamine. Soovitatakse kasutada stressiga toimetuleku ja rehabilitatsiooni ajal pärast haigust, samuti vananemisega seotud probleemidega inimestele.

 

Täpsema informatsiooni saamiseks helista  53718065, 6580181 või saada kiri info@iluks.ee.

Broneeri aeg koolituskalendris!